"למה לא מצליח לי?"

"יש לי רעיון גאוני, למה אני לא מרוויח ממנו?"

"מה אני עושה לא נכון?"

אני לא רוצה רק לשרוד,

אני רוצה לחיות!!

אבי...

אבי יונה פינק

מומחה לשינוי אישי

והשגת תוצאות אמת בעסקים

052-2761274 קו ישיר

Success! Message received.

אל תתרגלו ללחץ, מתח ואשראי!

ברור שאפשר אחרת!!

שלחו פרטים עכשיו

והדרך להצלחה אמיתית כבר תתחיל!

אני רוצה להבין למה לא הצלחתי

עד כה במציאות העסקית שלי ולדעת מהי הדרך הנכונה עבורי להשיג את ההצלחה שלי. 

כמה פעמים ביום אנחנו שוברים את הראש, מנסים לפענח את "הסוד" הזה שכל כך הרבה עסקים אחרים קלטו כך שהם מרוויחים בקלות וחיים על פי התנאים שלהם. זאת בעוד שאנחנו עצמינו רק עובדים קשה, תמיד בלחץ, גם מצד הלקוחות, גם מצד הספקים וגם מצד הבנק, אין חופש אישי, אין זמן, אין סיפוק ואין כסף.

לתסכול שלך יש תשובה

במספר טיפולים אנחנו נגלה בדיוק איך ניתן לסיים את פרק הלחץ וההפסד בחייך וסוף סוף להשיג ולשמר מערכת ניהול עסקית נכונה, על בסיס חוסן אישי והבנה עסקית, כמו שתמיד רצית. אכוון אותך בשפה שלך, להבין מדוע "זה לא עובד" עד עכשיו ולמה עד כה לא הצלחת לממש את הכישרון האמיתי שלך כדי שנוכל לצאת במהרה לדרך הנכונה להגשמת החזון העסקי שלך.

אבי יונה פינק, Master NLP, מוסמך להעברת תהליכי שחרור רגשי בדמיון מודרך ותקשורת עם תת המודע.

מתמחה בטיפול בחרדות - מתח ודאגה - תחושת "פיספוס" - זוגיות - עבודה עם חלומות - הגדרת מטרות והשגתם - כאב רגשי - זכרונות מעיקים - כאבים כרוניים וחסמי הצלחה עסקיים. זה אולי נדמה שרבים מהדברים הללו לא קשורים לעסק שלך, אבל אבי כבר יודע שכשמשהו אחד בחיים שלנו לא מתפקד כמו שצריך, כשאנחנו מנסים להתעלם מקושי אחד "לטובת" השני, הקושי הזה מכביד וחוסם את כל שאר התחומים האחרים בחיינו.

עם "שיטת יונה" נגיע למידע הספציפי והייחודי הדרוש לך וכן - זה קיים ואנחנו נמצא אותו!

בכל שאלה ניתן לפנות ל: avifink@walla.com או לטלפון ישיר: 052-2761274

ממליצים בחום...

מ.

היום באתי לאבי כי ידעתי שאני צריכה עזרה בלמצוא פתרונות... כל השבוע חיכיתי לפגישה הזאת, כי ידעתי שברגע שנבין מה בדיוק מטריד אותי ומה בדיוק אני צריכה/רוצה שיקרה, אבי ידע לתת לי פתרונות שאני יכולה עכשיו לקחת איתי ולהמשיך ליישם בבית. תמיד אפשר לסמוך על אבי שיהיה רגוע ושאיפשהו בתוך מאגר החכמה שאסף לאורך השנים ישנו פתרון בשפה שבה אני מדברת.

דיאנה

הגעתי לפגישה, כמו פגישה בין מטפל ומטופל בטיפול אנרגטי או בטיפול פסיכולוגי, אך להבדיל יצאתי עם הרגשה אחרת, משהו בי השתנה כבר אחרי פגישה אחת. ... ממש כמו שאני עומדת מול מראה ומקבלת את עצמי בה, את הבבואה שלי, אבל הפעם קיבלתי אותה, בצורה עמוקה, חזקה כך שיכולתי להבין מה אני עושה או איך אני מתנהלת, בצורה חדה ואמיתית. ופתאום כשאתה פוגש את עצמך ומבין מה עשית, ואתה יכול לשנות... זהו פשוט פלא! במיוחד אחרי שעברתי לא מעט מטפלים ומסוגים שונים.. אני ממליצה בחום!

איתן

מזה כ 5 שנים אני הולך ונעזר במטפלים שונים, מהם פסיכולוגים, קואצ'רים ומאמנים זוגיים. עד כה הרגשתי כי נעים לי בחברתם והם מקרבים אותי לנקודה מסויימת אשר מוסיפה לי תובנה חדשה על החיים. תחושה זו של תובנה חדשה מאד רוממה אותי, אולם אתמול פגשתי אדם מעניין מאד ומרתק. כאשר ספרתי לו את כל אשר עברתי, נתן הוא לי להבין כי אכן יש בעיה - שהרי אני באותו מקום שבו התחלתי ומתוך כך נתן הוא לי להרגיש עם עצמי את הרגשות האמיתיים שלי ולהתחבר אליהם ולאפשרן גם אם הן לא תמיד נעימות. דבר זה שחרר אצלי חווית ריקנות ולחץ של שנים. למדתי לאהוב ולהתחבר אל עצמי.

Please reload

אבי, אני רוצה גם!

שלחו פרטים עכשיו

ונקבע לנו פגישה ראשונה

Success! Message received.