top of page

ממליצים

גאולה

בעלת עסק לטיפוח

קיבלתי המון כלים להתמודד בהמשך, אפילו גרמת לי לבכות במהלך הדמיון מודרך ומאמינה שזה שחרר אצלי המון מחסומים ומעצורים. נהניתי מאד ובטוחה שאמליץ עליך הלאה.

שירה

אחות בכירה ויזמית

הגעתי מסוקרנת, קיבלתי כלים שאקח אותם איתי לדרך החדשה שהחלטתי ללכת איתה. ברור לי שאצליח במטרה שלשמה הגעתי ולבטח אגשים גם את מטרת העל שלי להיות מורת דרך לנשים נוספות. מעצימה !

קטי

עסק משפחתי

קבלנו כלים ששכחתי להשתמש בהם ודרך הסדנה עשיתי לי קצת סדר ובטוח שאשתמש לאורך זמן ואשיג מטרות. החוויה מרשימה מאוד ומרגיעה.

ניקו

יזם נדל"ן

הדבר החשוב שקבלתי בסדנה זה חידדתי והבנתי מה אני רוצה לעשות ובאיזה כלים אשתמש על מנת להגיע למה שאני רוצה. חוויתי בהירות גבוהה עם עצמי.

אשר

מאמן אישי

אני מרגיש שיצאתי מחוזק והדברים יחלחלו והתוצאות יבואו, אין לי ספק בכך. החוויה מעצימה ומאד עמוקה !

סא"ל אודי

בפתיח, ה"ניקיון" היה חשוב, ההגעה באופן מובנה לפעולות הנחוצות וההתחייבות שלקחתי על עצמי, הדרך + אופן ההצגה כטכניקה שאשתמש בה גם בהמשך. חוויה כיפית ומעצימה. 

ישראל

כוחות מיוחדים

תהליך מדהים, מעורר, הרגשתי חום ואהבה, עוצמה ורגש. מרגש להיות חלק מתהליך כזה. לא חשבתי שארשום כל כך הרבה מלא תובנות וחומר לחשיבה. כיוון - איזון - מיקוד . 

רועי

בעל עסק בתחום המזון

למדתי המון על עצמי. הבנתי להיות בהיר וממוקד ע"י פעולות עם תאריך יעד. חוויה מעצימה שמרחיבה את התודעה. 

אלעד

מנהל

הסדנא עזרה לי למצוא מיקוד בדברים שלי, נתנה לי ראיה מערכתית על החיים שלי ונתנה לי כלים פרקטיים לחיים, חוויה מעשירה שפתחה בפני זווית הסתכלות נוספת על החיים.

מירי

מנהלת בכירה

חוויה מעצימה ומאגדת בתוכה הרבה מהתיאוריות שקבלתי בחיי ,הלכה למעשה. תודה רבה ! 

לאה

מהנדסת בכירה

חוויה מעצימה, ממקדת ומחייבת לפעולה. היית נפלא, תמשיך כך ההמלצות מהמשתתפים יביאו את הלקוחות, אני באתי בהמלצת יונתן. 

שקד

אומנית, כותבת, מנחה ועוד

הייתה אוירה נפלאה, ההנחיה הייתה מובנית להפליא, מפתיעה וחוויתית. זכיתי להגיע לתובנות ומחשבות עמוקות בזכות אבי, לבד לא הייתי מגיעה אליהן ואני מוקירה את עצמי שהגעתי מהקריות למרכז. תודה אבי, היה כיף . 

נעמה סבהט

מאמנת אישית

לאחרונה הייתי בסדנה שאבי העביר, הגעתי ממקום פתוח לדברים חדשים לקבל משהו שונה ואחר ואכן זה היה שונה מיוחד ואפילו הרבה יותר טוב . קצת קשה להסביר זאת במילים צריך לחוות זאת! אז שמחתי על כל רגע שהייתי שם נדהמתי מהעוצמה שכתבתי כמו שאף פעם לא כתבתי ממקום של חיבור פנימי. האנרגיות הטובות שהיו בחדר פשוט מדהימות, ראיתי את הנוכחות של אבי כלפי האנשים ביחס האישי שנתן, העביר את הסדנה בצורה ברורה קלה וכיפית. מה שלקחתי זה את החיבור הפנימי שקרה לי שם ואת הפעולות שהצבתי לעצמי ,עברו כבר שבועיים פלוס והתוצאות מדהימות !!! ממליצה בחום לכל אחד ואחד שרוצה להתחבר לעצמו , כי זו המתנה הכי גדולה שאדם יכול לתת לעצמו! אבי אלף תודות

בת אל

אלופה

הבנתי שיש לך בשורה לתת לעולם, הבנתי שלא טעיתי שבאתי ! נהדר לפתוח ככה את השנה , להציע המשך לדבר הקסום הזה זו מצווה ! 

ענת

בעלת סטודיו לקרמיקה

חוויתי תחושת מיקוד ממקום כנה וחשוף, הרגשתי ברצון להגשמת החלום. חוויתי בהירות נטולת בולשיט.
U R PERFECT AS U R 

Please reload

bottom of page